PL DE EN

Szuflady BLUM

Elementy te mogą znaleźć się zarówno w kuchni, łazience, sypialni czy salonie, jak i w biurze. Dla każdego z tych pomieszczeń przygotowaliśmy optymalne rozwiązanie - prowadnice do drewnianych szuflad, a także kompletne systemy metalowe.

Ich obciążenie ani gwałtowność zamykania nie mają znaczenia. Dzięki BLUMOTION elementy te zawsze zamykają się cicho i delikatnie.

Systemy BLUM to więcej przestrzeni do planowania.

 

  • TANDEMBOX: Stalowe produkty standardowe oraz modele z wysokim frontem i krytym systemem prowadnic

Wszechstronny system

TANDEMBOX to wyjątkowo wszechstronny system wykorzystywany do budowy modeli standardowych, wewnętrznych i z wysokim frontem. Zintegrowany system pozwala na ciche i delikatne zamykanie. Aby uzyskać większy porządek i przejrzystość system TANDEMBOX może być dodatkowo wsparty systemem podziału wewnętrznego ORGA-LINE.

Otwórz link do katalogu

  • Tandembox Intivo

Za każdym razem inaczej, zawsze wyjątkowo ...

System szuflad TANDEMBOX intivo to innowacyjność oraz szerokie możliwości różnicowania i projektowania.

W połączeniu z BOXCAP - nakładką w materiale boku, TANDEMBOX intivo zyskuje ujednolicony i ponadczasowy wygląd. Nasuwane elementy z różnych materiałów przytrzymywane przez mocowania BOXCOVER stanowią wyjątkowo kreatywny akcent TANDEMBOX intivo

  • TANDEM: Kryty system prowadnic do produktów drewnianych

Kryty system prowadnic do modeli z drewna

TANDEM odpowiada za podniesienie wartości mebli poprzez najwyższy komfort obsługi. Może być zastosowany w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu. Wykorzystanie prowadnicy TANDEM sprawia, że nawet przy maksymalnym obciążeniu, systemy są płynne. Zintegrowany system pozwala natomiast na ciche i delikatne zamykanie. Szuflady standardowe i z wysokim frontem mogą być również uzupełnione o system podziału wewnętrznego ORGA-LINE.

Otwórz link do katalogu

  • METABOX: Ekonomiczna wersja stalowych szuflad standardowych i z wysokim frontem

Wysokiej klasy konstrukcje z małą ilością komponentów.

Dzięki METABOX Blum możliwe jest stworzenie wysokiej klasy, ekonomicznego systemu produktów standardowych i z wysokim frontem, które wykonane zostały ze stali. Przy wykorzystaniu zaledwie kilku części możliwe jest zrealizowanie rozmaitych rozwiązań w łazience, kuchni i w biurze. Dzięki zintegrowanemu systemowi dopasowanemu także do METABOX możliwe jest ciche i delikatne zamknięcie.

Otwórz link do katalogu

  • STANDARD: Ekonomiczny i sprawdzony system prowadnic do modeli drewnianych

Wypróbowany system prowadnic do szuflad z drewna

Technologia prowadnicy STANDARD jest od lat ceniona przez użytkowników na całym świecie. Blum oferuje bogaty system wprowadzania mebli w ruch. Otwórz link do katalogu

Otwórz link do katalogu

 

  • TIP ON do Tandem i Tandembox

 

Sprawne otwieranie systemów szuflad

Fronty pozbawione uchwytów stanowią dziś jeden z najciekawszych elementów nowoczesnego wzornictwa meblowego. Dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON, szuflady bez uchwytów mogą być otwierane za pomocą delikatnego przyciśnięcia.

  • SERVO-DRIVE do systemów szuflad

Nowoczesne, elektryczne wspomaganie otwierania

Technologia ta sprawia, że lekkie naciśnięcie frontu bez uchwytu bądź delikatne pociągnięcie za uchwyt, umożliwiają otwarcie szafki standardowej lub z wysokim frontem, przy wykorzystaniu elektrycznego wspomagania. Daje to większą swobodę obsługi i ruchu, a także większą wygodę otwierania niezależnie od pomieszczenia, w którym zostaną zastosowane. SERVO-DRIVE jest kompatybilny z systemami TANDEM i TANDEMBOX. Można go również łatwo zintegrować z systemem BLUMOTION, pozwalającym na ciche i delikatne zamykanie.
  • Servo-Drive uno
Dodatek do Twojej szuflady na sortowniki śmieci
Kto z Was nie zna tej sytuacji? Chcecie wyrzucić do śmieci resztki jedzenia, jednak macie zajęte ręce, a szuflada z koszem jest zamknięta. Doskonałym rozwiązaniem jest właśnie SERVO-DRIVE uno. Wystarczy lekkie i krótkie naciśnięcie frontu przy pomocy kolana, stopy czy biodra, aby szafka sama się otworzyła. Co ważne - front pozostaje czysty, a odpady lądują w odpowiednim miejscu.