PL DE EN

Fronty meblowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo popularne i niezwykle praktyczne w zastosowaniu fronty meblowe. Oferta obejmuje wiele typów frontów (lakierowane, fornirowane, MDF i inne), które idealnie nadają się do wnętrz zaprojektowanych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Udostępniane przez nas produkty doskonale pełnią swoją funkcję w wielu sytuacjach. Wpływają na solidną konstrukcję i estetyczny wygląd każdego mebla. W ofercie znajdą Państwo również rozmaite ramki aluminiowe, listwy wykończeniowe i inne dodatki do wyposażenia wnętrz. Zależy nam na tym, by przedstawiać Klientom tylko sprawdzone rozwiązania. Dlatego w asortymencie Drew-Trans II znajdują się wyroby znanych i cenionych producentów.

Mamy nadzieję, że zróżnicowana oferta pomoże Państwu przy wyborze produktów na miarę swoich potrzeb – życzymy satysfakcjonujących zakupów!

Fronty meblowe BRW

Wykonane w oparciu o innowacyjne technologie i bardzo zróżnicowane pod względem designu fronty meblowe BRW to doskonały wybór na długie lata, który spełni oczekiwania użytkowników pod względem estetyki oraz trwałości. W ich projektowaniu postawiono na naturalne piękno, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów ceniących sobie nowoczesne i klasyczne wnętrza. Zróżnicowane kolory i wzory dają duże możliwości wyboru.

ZOBAL - ramki aluminiowe

Dostępne w naszej ofercie ramki aluminiowe to wysokiej jakości wyroby produkowane przez renomowaną firmę ZOBAL, której ponad 15-letnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie Klientów w Polsce i za granicą. Oferujemy rozwiązania różnorodne pod względem kolorystyki i designów, które będą trwałe na lata. W celu zdobycia dodatkowych informacji, zachęcamy do ściągnięcia katalogu z produktami oraz parametrami technicznymi.

Fronty FRONTRES

Firma FRONTRES posiada ogromne doświadczenie w produkcji frontów meblowych i oferuje wspaniałe kolekcje, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań Klientów. W naszej ofercie znajdują się produkty z MDF i PCV, laminowane, fornirowane, akrylowane, a także ramki aluminiowe i wiele innych produktów. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie i są bardzo eleganckie, ciesząc się dużym zainteresowaniem Klientów.