PL DE EN

Laminaty HPL

HPL Duropal jest niezbitym dowodem na to, że nowoczesna technologia jest w stanie godnie zastąpić tradycyjne materiały wykończeniowe, zachowując jednocześnie ich estetykę oraz unikalny design, dodające atmosfery każdemu wnętrzu. Do najważniejszych atutów, którymi wyróżniają się laminaty HPL należą ich ergonomia, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Produkty te doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach prywatnych, jak i publicznych, a więc w hotelach i restauracjach, szpitalach, biurowcach czy środkach komunikacji publicznej.

Przy tworzeniu HPL Duropal obrano sobie za cel wyeliminowanie ograniczeń z jakimi wiąże się wykorzystanie tradycyjnych materiałów, a więc niska odporność na zabrudzenia, wilgoć czy wysokie temperatury oraz ograniczenia jeśli chodzi o rodzaj powierzchni, na której mogą być ułożone. To trwałe, ekonomiczne i higieniczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni użytkowej. Produkty dostępne są w szerokiej palecie wzorów i dekorów, przypominających piękne i stylowe materiały tradycyjne.

Wszystkie laminaty HPL dostępne są w formacie 4100 x 1300 mm.

HPL Duropal jest technologicznym skokiem w przyszłość oraz dowodem na to, że dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia oraz bogatej wiedzy technicznej, możliwe jest stworzenie produktów, które będą w stanie wyeliminować wszelkie ograniczenia wykorzystywanych dotychczas materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z kolorystyką Global Collection, wyjątkowego materiału wykończeniowego, który towarzyszy fantazyjnym dekorom blatów kuchennych, jak również do niemal nieograniczonych możliwości projektowych dekorów 3D oraz zadruku cyfrowego. Oferta firmy Pfleiderer jest wyjątkowo kompleksowa.

Kliknij poniżej aby pobrać aktualną ofertę HPL 2014