PL DE EN

Osiągnięcia

Osiągnięcia „DREW-TRANS II” od początku jej istnienia zostały docenione i uhonorowane prestiżowymi wyróżnieniami.

W 2002 roku firma uzyskała certyfikat jakości przyznawany za jakość usług przewozowych świadczonych w ramach sprzedaży wyrobów z drewna. Dodatkowo może się poszczycić certyfikatami od znaczących firm w branży: THERMOPLAST, BLUM, PFLEIDERER.

Od 2005 roku „DREW – TRANS II” jest systematycznie uwzględniana w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu” publikowanym przez „Puls Biznesu”. Z punktu widzenia „Pulsu Biznesu” Gazela to średniej wielkości firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów, a jednocześnie cieszy się nieskazitelną reputacją oraz uczciwością zarówno wobec kontrahentów, jak i pracowników oraz Skarbu Państwa. „DREW – TRANS II” sprostała wymaganiom zajmując w 2005 roku w ogólnopolskim rankingu najbardziej dynamicznych firm bardzo wysokie 70 miejsce, zaś w samym województwie pomorskim – 8. Firma nie spoczęła na laurach. Od pierwszej publikacji tj. od 2005 roku utrzymuje się niezmiennie na wysokich miejscach w rankingu „Gazele Biznesu”.

W 2006 roku w rankingu firm wg wzrostu wartości rynkowej od 01.03.2003r. do 31.03.2006r. uzyskała tytuł Geparda Biznesu w branży handlowej.

Firma otrzymała też certyfikat ukończenia elitarnego programu edukacyjnego dla kadr zarządzających średnich firm „Przyjaciele Sukcesu”.

W bieżącym roku 2009 nasza firma została wyróżniona przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości - Certyfikatem WSBJ "Najwyższa jakość" za najwyższą jakość kompleksowej obsługi klienta w zakresie obrotu akcesoriami meblowymi oraz wzorcowy system zarządzania przedsiębiorstwem.

23 czerwca 2009 r. otrzymaliśmy tytuł "HIT 2009" za rozwijanie kooperacji z firmami meblarskimi regionu umożliwiającej lepsze wykorzystanie ich potencjału produkcyjno-usługowego.

W 2015 roku DREW TRANS II ZENON WRZESZCZ I WSPÓLNICY SP Z O. O. została odznaczona "Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej".

Bisnode Dun&Bradstreet przyznaje certyfikat najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą.
Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że Firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, jest lojalnym partnerem w biznesie, prowadzi biznes w sposób etyczny oraz kondycja Firmy jest na bardzo wysokim poziomie.