PL DE EN

Płyta szalunkowa MFP

Płyta szalunkowa MFP to kolejna propozycja dla rynku budowlanego. Wyróżniają ją niespotykane dotychczas w tym segmencie produktów parametry jakościowe. Jest ona sprawdzoną na największych europejskich budowach odpowiedzią na wymagania fachowców. Płyta szalunkowa MFP jest sztywnym, odpornym na wilgoć  i przyjaznym w obróbce materiałem do konstrukcji szalunków wielokrotnego użycia. Jej doskonałe parametry poświadcza certyfikat CE dla kategoria P5.

Mocne strony mocnej płyty

Płyta szalunkowa MFP to produkt specjalistyczny, przeznaczony dla profesjonalistów, którym proponujemy absolutnie nową jakość do zastosowania wszędzie tam, gdzie istotna jest duża i idealnie gładka powierzchnia betonu.

Gwarancją najwyższego standardu i najlepszych parametrów na rynku, przy najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny.

Płyta Szalunkowa MFP jest bardzo praktyczna - łatwo i widocznie można po niej kreślić. Jest przyjazna w obróbce mechanicznej, aczkolwiek przy przecinaniu należy stosować profesjonalne narzędzie o wysokiej twardości, aby osiągnąć efekt gładkich krawędzi.

Płyta Szalunkowa MFP charakteryzuje się najlepszą na rynku odpornością na rozrywanie i zapewnia ekstremalnie mocne trzymanie śrub, gwoździ i wkrętów. Należy unikać uszkodzeń mechanicznych płyty w trakcie montażu i demontażu. W ten sposób żywotność płyty wydłuży się wielokrotnie.

Płyta szalunkowa MFP szczególnie polecana do

  • prefabrykatów betonowych
  • betonów architektonicznych
  • wylewania stopów
  • szalunków ogrodzeniowych
  • zastosowanie w innych przeznaczeniach np. podbitki, małe zabudowy, meble robocze.

Wskazówki eksploatacyjne

Płyta szalunkowa MFP można stosować wielokrotnie (do 15* razy). Aby zapewnić następną żywotność płyty, należy upewnić się, że wszelkie uszkodzenia mechaniczne w tym docinane na wymiar krawędzie, będą zabezpieczone właściwym lakierem wodoodpornym. Podobnie należy zabezpieczyć wszelkie wywiercone otwory i zagłębienia. Krawędzie płyty są fabrycznie zabezpieczone przed wilgocią farbą akrylową, mimo to pozostawienie niezabezpieczonych miejsc może spowodować spęcznienie płyty.

Pobierz plik

Pobierz plik - ogólny folder MFP