PL DE EN

Projekt Chojnice

Rok 2012 to dla firmy Drew-Trans II realizacja założonych planów inwestycyjnych, które można zauważyć m.in. w centrali w Chojnicach przy ul. Składowej 12. W kwietniu tego roku rozpoczeliśmy rozbudowę części biurowej i handlowej.

Rozbudowa centrali w Chojnicach to ważny element strategii firmy. Powierzchnia biurowa jest powiększana o jedną kondygnację co pozwoli stworzyć nowe warunki dla rozwijającej się firmy a z kolei parter częsci biurowo-handlowej zostanie rozbudowany o nową, dużą powierzchnię sklepu i ekspozycji. Znacznie powiększony sklep pozwoli nam stworzyć lepsze warunki obsługi klienta oraz pełnej ekspozycji produktów naszej firmy. Drugą częścią tej inwestycji będzie budowa hali o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym.

Aktualnie od miesiąca kwietnia 2012 prowadzone są prace nad rozbudową części biurowej.

Ważnym aspektem jest fakt, iż wykorzystujemy przy budowie części biurowo - handlowej materiały z naszej oferty: płyty OSB, fornirowe drewno warstwowe Steico Ultralam, belki dwuteowe Steico czy też ekologiczne i energooszczędne izolacje z włókna drzewnego Steico Flex. Już niedługo będziemy mogli zaprosić wszystkich zainteresowanych na prezentację dachu nad częścią biurową, który został wykonany z wymienionych materiałów.

Zapraszamy do galerii gdzie na bieżąco można śledzić efekty inwestycji.