PL DE EN

Zawiasy Blum

Zapraszamy do inwestowania w mocowania, które łączą drzwi szafki z korpusem. W zależności od typu drzwi otwierają się na różną szerokość.
Dzięki kombinacji zawiasów z BLUMOTION również drzwi zamykają się delikatnie i cicho. Blum stworzyło nową, technicznie zaawansowaną i zachwycającą funkcję zamykania. Nie miał to być tylko zwykły amortyzator hałasu, lecz także emocjonalne przeżycie podczas zamykania frontów górnych, drzwi i szuflad. Wynikiem tych wysiłków jest perfekcyjny ruch, delikatny i cichy.

Mocowanie to stanowi połączenie korpusu mebla z drzwiami. Ze względu na różne możliwości konstrukcyjne szafek rozróżniamy zawiasy:

 • proste, przegrodowe, wpuszczane
 • kątowe,
 • specjalne

Zawias Clip Top

System mocowania z mechanizmem CLIP

Duży kąt otwarcia umożliwia komfortowy dostęp do wnętrza szafek. Zawias CLIP top wyróżnia także wysoki komfort regulacji, łatwy, przebiegający bez użycia narzędzi montaż i demontaż, liczne możliwości zastosowania i eleganckie wzornictwo.

Clip Top w katalogu Blum - otwórz

Model Clip Top Blumotion

„Wszystko wewnątrz" nowego zawiasu

Mocowanie CLIP top BLUMOTION ustala nowe standardy. Innowacyjna technika, zapewniająca najwyższy komfort ruchu, jest teraz skoncentrowana na najmniejszej przestrzeni – bezpośrednio w puszce zawiasu. Stwarza wiele nowych możliwości projektowania drzwi. Nowy punkt obrotu sprawia, że masywne drzwi mogą być otwarte w sposób bezkolizyjny. W przypadku małych drzwi funkcję BLUMOTION można wygodnie dezaktywować – za pomocą wyłącznika w puszce mocowania.

Korzyści dla producenta/montażysty:

 • sprawdzony prosty montaż i regulacja
 • możliwość dezaktywacji BLUMOTION
 • nowy punkt obrotu do drzwi masywnych
 • mała głębokość wiercenia 13 mm
 • kompatybilny z istniejącymi prowadnikami
 • milion razy sprawdzony mechanizm CLIP

 

Model Modul

 

Praktyczny system zawiasów

Ekonomiczny system oferuje odpowiednie rozwiązanie dla różnych sytuacji konstrukcyjnych. To sprawdzony od lat system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania.

 

Zawias modul w katalogu Blum - otwórz

Blumotion do mocowania Clip Top

Nowa strona perfekcji ruchu

Dzięki BLUMOTION Państwa klienci każdego dnia będą cieszyć się z cichego i delikatnego zamykania drzwi szafek. Teraz system pokazuje się od nowej strony – strony mocowań. System montowany jest na mocowaniu i z tej pozycji troszczy się o perfekcyjny ruch podczas procesu zamykania.
 • 973A – do nakładania na sprawdzony zawias CLIP top
 • 971A – w adapterze do drzwi nakładanych
 • 970A – wpuszczany

 

 

 

 

 

   

 

 

 

  

 

 

 

 

  

TIP-ON do drzwi

Mechaniczne wspomaganie otwierania drzwi bez uchwytów

Lekkie naciśnięcie wystarczy i drzwi mebli otwierają się wystarczająco szeroko, żeby można było łatwo i wygodnie uchwycić front i dalej go otworzyć.
Bez względu na to, czy drzwi zrobione są z drewna, szkła czy metalu - TIP-ON można zastosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i w połączeniu z wszystkimi zawiasami CLIP top bez sprężyny.

 

Otwórz wirtualny katalog produktów BLUM