fbpx

Deska tarasowa - modrzew syberyjski

Deska tarasowa - modrzew syberyjski

Planujesz budowę, a może chcesz wyremontować stary i zniszczony taras? Wybierz dobrej jakości materiały. Dzięki jednorazowej inwestycji będziesz cieszyć z wygodnego i pięknego tarasu przez wiele długich lat.

Jednym z materiałów, niezbędnych podczas budowy tarasu, jest deska tarasowa. Polecamy szczególnie tę naturalną, drewnianą, wykonaną z mocnego modrzewia syberyskiego. Rosnące w odległych zakątkach Rosji drzewo wyróżnia się silną i zwartą strukturą.

Modrzew syberyjski – idealny na deski tarasowe

Oczywiste jest, że deski tarasowe powinny być produkowane z wytrzymałego surowca, który przetrwa wysokie i niskie temperatury. Nie zniszczy go deszcz, śnieg lub gorące słońce. Dlatego jednym z najlepszych materiałów do produkcji desek tarasowych jest modrzew syberyjski, rosnący w mroźnym klimacie.

Zalety modrzewia syberyjskiego:

  • odporny na degradację biologiczną – działanie warunków atmosferycznych, grzybów i owadów,
  • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie,
  • długa żywotność, która przy odpowiedniej impregnacji może wynieść nawet 30 lat,
  • mała liczba sęków, które osłabiłyby strukturę drewna oraz zmniejszyły jego walory estetyczne.

Rozmiary deski tarasowej z modrzewia:

Produkowana z modrzewia syberyjskiego deska tarasowa ma 27 mm grubości i 143 mm szerokości. Dostępna jest w trzech długościach – 3, 4, 6 m. Deska wymaga dodatkowej impregnacji.

W stałym asortymencie posiadamy akcesoria, niezbędne podczas montażu desek tarasowych. Są to nierdzewne wkręty tarasowe, wiertła, bity oraz drill. Urządzenie ułatwia montaż wkrętów – są one schowane i niewidoczne pomiędzy deskami.

Deska tarasowa z modrzewia dostępna jest na indywidualne zamówienie.