fbpx

Aventos HK top

Aventos HK top

Podnośnik Aventos HK top od standardowego Aventos HK odróżnia kompaktowość. Okucie jest wyposażone w dodatkowe funkcje, przydatne podczas użytkowania górnych szafek uchylnych oraz wysokich szaf. Posiada m.in. ogranicznik kąta otwarcia oraz funkcję bezpieczeństwa.

Jednocześnie Aventos HK top wyróżnia się minimalistycznym designem, który został doceniony przez jurorów licznych konkursów. Siłowniki i mocowania frontu mogą być montowane po obu stronach szafy czy szafki.

Podnośnik Aventos HK top – zastosowanie

Okucie Aventos HK top może być łączone nie tylko z ciężkimi drewnianymi frontami. Podnośnik sprawdzi się też w przypadku szerokich i wąskich ramek aluminiowych oraz cienkich frontów o grubości minimum 8 mm (przy zastosowaniu systemu Expando T Blum).

Podnośnik Aventos HK top jest łatwy w montażu i użytkowaniu. Umożliwia wygodne i nie wymagające żadnego wysiłku otwieranie oraz zamykanie nawet frontów.

Aventos HK top – parametry

  • do montażu w korpusach o wysokości 205 – 600 mm i szerokości do 1 800 mm,
  • 4 typy siłowników,
  • ogranicznik kąta otwarcia,
  • funkcja bezpieczeństwa,
  • kolory zaślepek: jedwabiście biały, jasnoszary, ciemnoszary,
  • możliwość połączenia z technologiami ruchu Blum: Blumotion, elektrycznym wspomaganiem ruchu Servo-Drive oraz otwieraniem mechanicznym bez uchwytów Tip-On.

Podnośnik Aventos HK top do górnych frontów uchylnych, jednoczęściowych. Ma zastosowanie nie tylko w zabudowie kuchennej.

Inne produkty