fbpx

Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi Klienta – Piła

Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa
Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o.
z oddziałem przy ul. Szybowników 19, 64-920 Piła

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi Klienta – dział obsługi Klienta
(główne grupy: produkty dla meblarstwa i budownictwa)

Opis stanowiska:

  • realizacja sprzedaży i obsługa Klienta w dziale sprzedaży,
  • osobisty, telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami,
  • obsługa procesu sprzedaży,
  • sporządzanie dokumentacji wewnętrznej,
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku sprzedawcy / doradcy Klienta, w sieciach handlowych lub hurtowniach,
  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • samodzielności, komunikatywności i dyspozycyjności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane jest:

  • umiejętność posługiwania się programem sprzedażowo magazynowym typu Subiekt

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pensja + premia uznaniowa,
  • możliwość rozwoju zawodowego w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • pomoc przełożonego podczas okresu próbnego.

Prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@drewtrans.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul, niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych, dobrowolnie przekazanych przeze mnie Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. do celów rekrutacji oraz wyrażam zgodę na przechowywanie tych danych przez okres jednego roku.
Niniejsza zgoda może być przez kandydata do pracy w każdym czasie wycofana z zastosowaniem ścieżki komunikacji analogicznie do sposobu dostarczenia danych osobowych”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w s prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.
Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. staje się administratorem danych osobowych kandydatów do pracy z chwilą pozyskania tych danych.
Cel przetwarzania
Rekrutacja i zatrudnienie na umowę o pracę.
Podstawa prawna
Artykuł 6 ustęp 1 litera f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – „RODO”).
Czas przechowywania
Jeden rok czasu od dnia pozyskania danych. Przez ten okres czasu Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. zastrzega możliwość ponownego kontaktu z kandydatami, z uwagi na planowany w tym okresie wzrost zatrudnienia. Po upływie jednego roku dane osobowe zostaną trwale usunięte.
Prawa osoby, której dane są przetwarzane
W stosunku do przetwarzanych przez nas danych osobowych Kandydatowi do pracy przysługuje w każdym czasie prawo do:

  • dostępu do danych osobowych,
  • prostowania danych osobowych,
  • usunięcia danych osobowych,
  • ograniczenia lub rozszerzenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  • przenoszenia danych osobowych,
  • wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.