Aktualności

Zapraszamy do udziału w Loterii Ambasador Gamet!

Zapraszamy do wzięcia udziały w Loterii Ambasador Gamet!

 1. kup produkty GAMET za minimum 200 PLN brutto,
 2. odbierz zdrapkę ,
 3. sprawdź, czy wygrałeś !

*Szczegóły w regulamunie na www.loteria.gamet.eu

Blum, co nowego?

16.10.2019r w godzinach 10:00 - 16:00 zapraszamy Państwa na spotkanie podczas Dni Otwartych z BLUM. Zaprezentujemy nowe produkty, które będą dostępne już jesienią 2019!Wśród nowości:

 • AVENTOS HK top - dbałość o wygląd detali, kompaktowa forma, łatwość montażu oraz ilość technologii ruchu, jaką dysponuje AVENTOS HK top powinny zapewnić mu stałe miejsce w Państwa ofercie. Liczy się jednak pierwsze wrażenie.
  AVENTOS HK top
 • SPACE STEP - pozwala nie tylko zaprojektować wyższe szafki, ale też zyskać nową przestrzeń użytkową w obszarze cokołu. To dwa razy więcej korzyści dla klientów. SPACE STEP można zrealizować z wszystkimi systemami szuflad i prowadnic.
  SPACE STEP
 • EASYSTICK - to sterowany komputerowo system zderzaków. EASYSTICK przelicza wszystkie pozycje mocowania, a liniał automatycznie przesuwa się w odpowiednie położenie. Aktualizacje gwarantują bieżące informacje na temat okuć i ich pozycji montażowych. Ponadto EASYSTICK jest kompatybilny z MINIPRESS PRO i MINIPRESS P.
  EASYSTICK
 • konfigurator - ułatwia planowanie korpusu wraz z okuciami w 3D. Precyzyjna konfiguracja i brak błędów dzięki zintegrowanemu testowi montażu. Automatyczne generowanie pozycji wiercenia, specyfikacja okuć, wymiarów i rysunków. Eksport wyników do innego oprogramowania, np. EASYSTICK.
  * Produkt dostępny w I  kwartale 2020.
  konfigurator

TARGI MEBLARSKIE 19.09.2019

 

Targi Meblarskie, które odbyły się 19.09.2019 zgromadziły kilkaset osób w siedzibie firmy Drew- Trans II w Chojnicach. To ogromny sukces firmy.

Mnóstwo praktycznej wiedzy, fachowe doradztwo, prezentacje produktowe, nowości rynkowe,  konkursy z nagrodami oraz pokazy Strongmanów, to wszystko czekało na uczestników Targów.To jedna z większych imprez, jaką udało się zorganizować firmie. - Chce się takie imprezy organizować, jak widzi się tak liczne rzesze zainteresowanych klientów, reprezentujących głównie zakłady Polski Północnej – mówi Prezes Zarządu, Zenon Wrzeszcz. Pozytywnie zaskoczeni byli nie tylko organizatorzy, ale także przedstawicie firm  Pfleiderer, Blum, Jowat, Paged, beko, Gamet, Nomet, Sevroll, Laguna, Arte, Zobal, Design Light, ITA Tools, Marcopol, Rehau, Niemann, Ameri-Pol czy LAiDEKER Schilsner, którzy na co dzień współpracują z tym krajowym liderem handlowym i zdecydowali się pokazać swoje nowości produktowe i praktyczne ich wykorzystanie byli usatysfakcjonowani skalą przedsięwzięcia, organizacja
i odbiorem przez klientów Drew-Trans II.

Każde stoisko targowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Swoje nowości prezentował m.in. Pfleiderer: PrimeBoard oraz blaty Duropal Comapct o grubości 12mm, które cieszyły się  wyjątkowym zainteresowaniem.
PrimeBoard jest zdecydowanym hitem wśród nowości Pfleiderer. Najogólniej mówiąc jest to płyta lakierowana klasy premium stosowana w produkcji wysokiej jakości mebli. Występuje w dwóch wariantach: XTreme Matt i Xtreme High Gloss. Swoje nowości zaprezentował także Blum, który wyznacza kierunek w strefie okuć.  Podczas targów można było zobaczyć  SPACE STEP – rozwiązanie, które wykorzystuje dolny cokół jako szufladę i stopień, na którym można stanąć.

Między pokazami oraz szkoleniami można było złapać oddech i skorzystać z cateringu.

Ogromną dawkę emocji dostarczyły pokazy Strongmanów. Jarosław Dymek i Sławomir Toczek, znani z telewizyjnych pokazów siłacze zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności, ale także aktywnie włączali  publiczność do konkursów.

Po pokazach oraz prezentacjach przyszedł czas na omówienie i przedstawienie nowych inwestycji firmy Drew- Trans II. Do najważniejszych bez wątpienia można zaliczyć halę magazynową o powierzchni 2200 m.kw., w której mieści się magazyn wysokiego składowania. Warto wspomnieć, że firma posiada na magazynie ponad 160 dekorów płyt laminowanych. Uzupełnieniem oferty Drew- Trans II jest park maszynowy, który świadczy szereg usług, jak cięcie, wiercenie, szlifowanie, okleinowanie.

Firma Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp z o.o. posiada 4 oddziały: Chojnice (siedziba), Piła, czarna Woda, Starogard Gdański. Obecnie należy do najprężniej rozwijających się firm, wykraczających poza granie Polski Północnej. Firma zatrudnia około 130 osób. Swoją działalność koncentruje na kompleksowym zaopatrzeniu i obsłudze w płyty meblowe, budowlane, HPL-e, blaty, akcesoria, fronty oraz materiały wykorzystywane do budownictwa energooszczędnego i szkieletowego.


 

 

Piknik Rodzinny

Cóż to był za dzień!

31.08.2019 mieliśmy przyjemność gościć naszych pracowników wraz z ich rodzinami na Pikniku Rodzinnym w Krojantach.


 

Kolorowa wata cukrowa, lody jak dawniej, mnóstwo ciekawych konkursów, dmuchańce, mecz piłki nożnej, a przede wszystkim rewelacyjna frekwencja, wszystko to sprawiło, że imprezę można zaliczyć do bardzo udanych!

Wszystkim Dzieciom i ich rodzicom oraz opiekunom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zabawę razem z nami!

Poniżej krótka fotorelacja.


 

 

TARGI MEBLARSKIE

Szanowni Państwo,

Już 19.09.2019 zapraszamy na jedną z większych imprez branżowych organizowanych w naszym regionie - TARGI MEBLARSTWA!
Ogromna dawka praktycznej wiedzy: pokazy, szkolenia, prezentacja nowości produktowych.
Do Państwa dyspozycji ponad 15 producentów branży meblasrkiej, m.in. BLUM, PFLEIDERER, NOMET, GAMET, Sevroll, Laguna, PAGED.

W programie także konkursy z nagodami.

Zapraszamy serdecznie!

Obserwujcie nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/DrewTransII/

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w okresie świątecznym 20.04 - 22.04 masza firma będzie nieczynna.
Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji od 23.04.2019.

ZAPRASZAMY!

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!