Kontakt DREW-TRANS II
Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o.

poniedziałek- piątek od 8.00 - 17.00
sobota: od 8.00 - 13.00
ul. Składowa 12, 89-620 Chojnice

Dział handlowy Chojnice

Danuta Wasiniewska

Kierownik działu +48 52 39 63 211 +48 601 485 750 dwasiniewska@drewtrans.pl

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta +48 52 39 76 295 + 48 506 264 894 jcelmer@drewtrans.pl

Marzena Porożyńska

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta +48 52 39 76 295 +48 601 212 439 mporozynska@drewtrans.pl

Marzena Demska

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta +48 52 39 76 295 +48 601 212 439 bok@drewtrans.pl

Katarzyna Ruhnke

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta +48 510 147 751 sprzedaz@drewtrans.pl

Joanna Jakusz-Kikmunter

Specjalista ds. fakturowania i obrotu towarowego +48 52 39 63 215 jjakusz@drewtrans.pl

Monika Kopp Ostrowska

Specjalista ds. exportu i importu +48 52 39 63 215 +48 510 147 717 exportimport@drewtrans.pl

Kacper Jakóbiak

Przedstawiciel handlowy +48 887 448 327 kjakobiak@drewtrans.pl

Robert Zakrzewski

Opiekun klienta strategicznego +48 601 261 301 rzakrzewski@drewtrans.pl

Przedstawiciele handlowi


Zaopatrzenie

Maciej Beling

Kierownik działu zaopatrzenia mbeling@drewtrans.pl

Artur Pestka

Specjalista ds. zaopatrzenia apestka@drewtrans.pl

Mariusz Krzywosądzki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia mkrzywosadzki@drewtrans.pl

Księgowość i kadry

Justyna Fedde-Dobiecka

Księgowa +48 52 39 76 536 ksiegowosc@drewtrans.pl

Julita Rodziewicz

Księgowa +48 506 265 012 julitarodziewicz@drewtrans.pl

Teresa Kobus

Specjalista ds. kadr i płac +48 52 39 79 990 +48 505 292 946 kadry@drewtrans.pl

Dział marketingu

Paulina Klin

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży +48 505 292 993 paulina.klin@drewtrans.pl marketing@drewtrans.pl

Transport

Maciej Rodziewicz

Kierownik transportu +48 605 150 022 mrodziewicz@drewtrans.pl

Jarosław Rodziewicz

Spedytor +48 601 938 194 jrodziewicz@drewtrans.pl

Pozostałe

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!