Ścianki przyblatowe

Ścianki przyblatowe są doskonałą alternatywą dla płytek ceramicznych lub tafli szkja używanych zazwyczaj do zabezpieczania ścian między blatem a wiszącymi szafkami głównie w kuchniach.

W naszej ofercie otrzymacie Państwo ścianki przyblatowe najwyższej jakości od jednego z naszych wiodących producentów - marki PFLEIDERER. To produkt nowoczesnej technologii posiadający doskonałe parametry odporności oraz łatwy w utrzymaniu czystości.

Nasza oferta ścianek przyblatowych jest komplementarna z blatami PFLEIDERER.
Jesteśmy w stanie dopasować ściankę pod dekor blatu. Umożliwia to kompleksowe wyposażenie i aranżację wnętrza.

Dostępny wymiar wynosi 400x600.

Ścianki przyblatowe - zastosowanie

Zazwyczaj ścianek przyblatowych używa się w kuchni i łazience. Kuchnia jest miejscem, w którym często dochodzi do zabrudzeń i zachlapań. Ponadto nietrudno o brud pochodzący z produktów spożywczych i uszkodzenia związane z używaniem sprzętów kuchennych. Ścianki przyblatowe chronią przed każdym z tych rodzajów zabrudzeń i uszkodzeń.

Natomiast w łazience brud powodują resztki produktów kosmetycznych takich jak pasta do zębów, mydło, balsam czy środki czyszczące. Ubrudzenia męczą użytkowników, ponieważ sprawiają, że pomieszczenie wydaje się niehigieniczne i brudne. Ścianki przyblatowe Pfleiderer spełniają wymogi higieny w obiektach prywatnych, jak i użytku publicznego. Na łatwość w czyszczeniu i jego efektywność wpływ ma monolityczna budowa ścianek.

Masz pytanie? Porozmawiaj z opiekunem produktu!

Marzena Porożyńska

Marzena Porożyńska

601 212 439 mporozynska@drewtrans.pl
Marzena Demska

Marzena Demska

601 212 439 bok@drewtrans.pl

Strona używa plików cookies!
Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem