Kim jesteśmy?

„DREW-TRANS II” Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach należy obecnie do najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw nie tylko na terenie Północnej Polski, ale w skali całego kraju.

Firma od 2000 r. prowadzi działalność handlową koncentrującą się na sprzedaży płyt wiórowych, pilśniowych, laminowanych, a także bogatej gamy akcesoriów i innych elementów niezbędnych do montażu i produkcji mebli.

„DREW-TRANS II” jest dobrze prosperującą firmą, potrafiącą znaleźć się w rzeczywistości unijnej. W swojej działalności wykracza poza granice kraju, dokonując zakupów (np. sklejki, płyty w okleinie naturalnej, lakierów) w państwach ościennych, a jednocześnie zwiększając sprzedaż do klientów z Unii Europejskiej oraz państw pozostających poza nią.

Drew – Trans II to centrum zaopatrzenia meblarstwa i budownictwa pod jednym dachem. Oferujemy szeroki wachlarz asortymentu.

Poznaj naszą historię

Początki swego istnienia „DREW-TRANS II” zawdzięcza „siostrzanej” firmie – „DREW-TRANS” Zenon Wrzeszcz. W 1984r. Elżbieta i Zenon Wrzeszcz pod tą nazwą założyli firmę transportową. Rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług specjalistycznych, jak i przewozów międzynarodowych przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w zakupie nowych środków transportu, modernizacji dotychczasowego parku maszynowego, a zwłaszcza w systematycznym pozyskiwaniu klientów.

Doświadczenie zdobyte w zarządzaniu przedsiębiorstwem transportowym, w połączeniu ze zmianą ustroju politycznego kraju, warunków gospodarki i likwidacją barier w handlu, skłoniły właściciela „DREW-TRANS” do stawienia czoła nowym wyzwaniom – tym razem w branży handlowej.

Odpowiedzią na płynące sygnały i lukę na lokalnym rynku obrotu akcesoriami meblowymi stało się założenie w 2000r. firmy pod nazwą „DREW-TRANS II” Zenon Wrzeszcz i wspólnicy sp.j.

Początkowo „DREW-TRANS II” zatrudniał zaledwie kilku stolarzy i handlowców do bezpośredniej obsługi klienta. Z czasem firma ugruntowała sobie pozycję na lokalnym rynku, stając się jednym z ważniejszych dostawców w płyty i akcesoria meblowe.

Firma nie poprzestała na laurach, nie pozostała ”niewzruszona” na napływające sygnały rynkowe. Zmieniające się preferencje klientów, ich rosnące oczekiwania co do jakości towarów zmobilizowały „DREW-TRANS II” do prób podjęcia współpracy z największymi w tej branży dostawcami z terenu całej Polski.

Dziś firma poszczycić się może współpracą z najważniejszymi producentami płyt i akcesoriów meblowych, jak chociażby z: STEICO, KRONOPOL, PAGED, BLUM, LAGUNĄ, THERMOPLAST, GAMET, NOMET, REJS, itp. Dodatkowo „DREW-TRANS II” podpisała umowę partnerską z największą grupą w branży płyt meblowych – PFLEIDERER.

Pozwoliło to na poszerzenie dotychczasowej oferty o najnowocześniejsze dekory płyt. Rosnące zainteresowanie asortymentem firmy pozwoliło na zatrudnienie nowych pracowników, a przede wszystkim na dokonanie potężnych inwestycji w park maszynowy.

Obecnie firma posiada najnowocześniejsze maszyny sterowane komputerowo, zapewniające wysoką jakość świadczonych usług docinania, wiercenia, oklejania, formatyzowania i obróbki płyt, co przekłada się na zadowolenie klientów – zarówno indywidualnych jak i producentów mebli.

Nabyta na chojnickim rynku umiejętność reagowania na głosy klientów i dostosowywania do nich oferty towarowej skłoniła właściciela do podjęcia podobnych wyzwań na szerszym terenie. Obecnie firma może poszczycić się trzema oddziałami: w Starogardzie Gdańskim, Czarnej Wodzie, a od 2005 roku także w Pile, zatrudniając łącznie ponad 90 pracowników. Znakomicie przeszkolona kadra przyczynia się do systematycznego poszerzania grona klientów, co przekłada się na rosnącą z roku na rok sprzedaż.

Nasi partnerzy

Pokaż więcej

Dzień dobry!
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Może urządzasz nową kuchnię?
Zadzwoń, chętnie poznamy Twoje potrzeby. Nasi doradcy pomogą Ci w doborze materiałów.

Strona używa plików cookies!
Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem