napis na przezroczystym tle

Firma

Drew-Trans II to jedna z najprężniej rozwijających się firm nie tylko w Polsce. Prowadzi działalność handlową w kraju i za granicą już od 2000 roku.

Spółka Drew-Trans II

Drew-Trans II to firma handlowa, która słynie ze sprzedaży głównie materiałów drewnopochodnych – takich jak płyty OSB, MFP, pilśniowe, laminowane. Nie są to jedyne produkty, dostępne w Drew-Trans II. W stałej sprzedaży są wszystkie materiały niezbędne podczas stawiania budynku murowanego lub drewnianego.
Oferujemy również artykuły wykończeniowe – m.in. płyty meblowe, okucia, uchwyty, stelaże meblowe i wiele więcej. W asortymencie firmy Drew-Trans II znajduje się bogata gama wyrobów uznanych producentów, takich jak Pfleiderer, Steico, Sodra, Blum, Swiss Krono, Fermacell, Gamet, Nomet, Laguna, Eurotec, Sevroll oraz wielu innych.
Firma Drew-Trans II posiada własny transport wraz ze spedycją i logistyką. Dzięki czemu może zapewnić Klientom dostawę zamówionych produktów – również w dużych ilościach – do dowolnego miejsca w Polsce. Dostarczamy towar także do pozostałych krajów Europy.

Zarząd Drew-Trans II

Zenon Wrzeszcz prezes Drew Trans II

Zenon Wrzeszcz

prezes zarządu

Natalia Wrzeszcz Beling Drew Trans II

Natalia Wrzeszcz-Beling

członek zarządu

Karolina Krzywosądzka Drew Trans II

Karolina Wrzeszcz-Krzywosądzka

członek zarządu

Poznaj historię Drew-Trans II

1984

Powstanie firmy transportowej Drew-Trans w Chojnicach.

2000

Powstanie spółki jawnej Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy, zajmującej się sprzedażą materiałów budowlanych i meblarskich.

2002

Otwarcie oddziału w Starogardzie Gdańskim.

2004

Otwarcie oddziału w Czarnej Wodzie.

2005

Otwarcie oddziału w Pile.

2009

Przekształcenie spółki jawnej Drew-Trans II w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sklepy i hurtownie Drew-Trans II

Spółka Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy prowadzi centra zaopatrzenia meblarstwa i budownictwa w czterech miejscowościach, oddalonych od siebie o około kilkadziesiąt kilometrów. Zachowanie takich odstępów umożliwia naszym Klientom z północnej Polski dotarcie do sklepów i hurtowni w niedługim czasie.
Siedziba Drew-Trans II od początku istnienia firmy znajduje się w Chojnicach przy ulicy Składowej 12. Przez lata centrala przedsiębiorstwa bardzo się zmieniła oraz powiększyła o dodatkowe magazyny. Z biegiem lat powstały kolejne oddziały Drew-Trans II w województwie pomorskim. Zapraszamy do centrum zaopatrzeniowego w Czarnej Wodzie (ul. Mickiewicza 10) oraz w Starogardzie Gdańskim (ul. Prusa 43).
Drew-Trans II z powodzeniem prowadzi również sklep i hurtownię w Pile w województwie wielkopolskim. Tamtejsze Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa mieści się przy ulicy Szybowników 10.

Oferta Drew-Trans II dla firm i Klientów indywidualnych

Działalność spółki Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy od lat opiera się na współpracy z przedsiębiorstwami. Są to m.in. nasi stali, zaufani dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Cenimy również stałą współpracę z Klientami. Wśród nich nie brakuje oczywiście osób indywidualnych. Ale w głównej mierze są to przedsiębiorcy, którzy prowadzą mikro, małe, średnie lub duże firmy albo jednoosobową działalność gospodarczą.
Zapewniamy szeroki wybór produktów m.in. dla firm: ogólnobudowlanych, zajmujących się wykończeniem wnętrz oraz budową i montażem mebli kuchennych czy innych rodzajów szaf i zabudowy.

Dlaczego warto nam zaufać?

8 000 m2

powierzchni
magazynowej

25 000

produktów w
ciągłej sprzedaży

120

wykwalifikowanych
pracowników

30

lat
doświadczenia

Dodatkowe usługi Drew-Trans II

Nie tylko gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie w produkty budowlane i meblarskie, ale też – zależnie od wielkości zamówienia – oferujemy transport na terenie całej Polski. Posiadamy w pełni wyposażony zakład, gdzie nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zajmują się formatyzowaniem oraz okleinowaniem płyt meblowych.
Zapewniamy:

  • nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie,
  • profesjonalną obsługę,
  • realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń,
  • terminowość,
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o.
realizuje projekt WDG-SPE.04.2023/122

w ramach projektu grantowego

SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych” dofinansowany

z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Celem projektu jest rozwój działalności firmy w efekcie otrzymanego wsparcia
w zakresie doradztwa specjalistycznego

Wartość projektu: 52 471,80 PLN (całkowity koszt realizacji, w tym kwalifikowane
42 660,00 PLN), w tym

dofinansowanie z budżetu środków Funduszy Europejskich: 25 596,00 PLN.

Nagrody dla Drew-Trans II

  • Gazele Biznesu 2003-2021 – konkurs dla małych i średnich firm, organizowany przez „Puls Biznesu”. Ranking powstaje w oparciu analizę wyników finansowych przedsiębiorstw. Nasza spółka przez lata z sukcesem brała w nim udział, zdobywając liczne laury.
  • Diamenty Forbesa 2022 – ranking najszybciej rozwijających się firm, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Uwzględnia wycenę spółek, wyniki finansowe i wartość aktywów. Nagroda przyznana przez magazyn Forbes.
  • Orły Meblarstwa spółka Drew-Trans II była laureatem konkursu w latach: 2018, 2019, 2020, 2021 i 2022. Dodatkowo w roku 2019 zdobyła brązowe Orły Meblarstwa, w kolejnym złote, zaś w 2022 roku srebrne. Nagroda przyznawana jest w oparciu o opinie Klientów.
  • Certyfikaty Złoty Płatnik 2014, 2016 i 2017 – za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Nagroda przyznana w ramach Programu Analiz Należności Euler Hermes dla firm, które w danym roku uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za bardzo dobrą zdolność płatniczą. Nagroda przyznana przez Creditreform, na podstawie analizy przeprowadzonej w kwietniu 2016 roku.

Należymy do

Logo Stowarzyszenie Centrum Drewna w Czarnej Wodzie
Logo Stowarzyszenie Dom Drewniany Gdańsk

Drew-Trans II Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa

SKLEP ONLINE

Nasi partnerzy

Dzień dobry!

Co możemy dla Ciebie zrobić?