fbpx
napis Usługi na przezroczystym tle

Usługi

Wśród usług oferowanych przez Drew-Trans II są: transport krajowy i międzynarodowy, sprawna spedycja i logistyka oraz formatyzowanie i okleinowanie płyt w nowoczesnym parku maszynowym.

Kompleksowe usługi dla Klientów Drew-Trans II

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak również firm. Realizujemy zlecenia jednorazowe i seryjne. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomagamy w wyborze właściwych materiałów, dostarczamy produkty we wskazane miejsce.
Zamówienia można złożyć osobiście w siedzibie Drew-Trans II w Chojnicach lub w oddziałach w Czarnej Wodzie, Pile lub Starogardzie Gdańskim albo mailowo.

Zamów usługę

Pobierz formularz, wypełnij i prześlij do nas.

Formularz

Formatyzowanie i okleinowanie

Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC do dowolnej obróbki płyt meblowych. Zajmujemy się cięciem, formatyzowaniem i okleinowaniem. Wyróżniamy się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się realizacji również niestandardowych, trudnych i innowacyjnych zadań.
Realizujemy zlecenia związane z formatyzowaniem płyt, zakupionych w naszych hurtowniach. Nie pracujemy na powierzonym materiale.

Cięcie płyt meblowych

Wyróżniamy się innowacyjnością i elastycznym podejściem do Klienta. Dostarczamy komponenty do firm z branży meblarskiej, budowlanej, architektonicznej oraz AGD. Gwarantujemy precyzyjne i terminowe cięcie płyt meblowych, ich formatyzowanie i okleinowanie.

Priorytetem jest dla nas jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Wysoki profesjonalizm przekłada się na głębokie zaufanie, którym od lat obdarzają nas największe firmy z całej Polski. Naszymi stałymi partnerami są wiodące marki z branż meblarskiej oraz architektury wnętrz.

Precyzyjny rozkrój płyt

Usługi świadczone przez Drew-Trans II obejmują:

  • pomoc w doborze materiału,
  • doradztwo na etapie projektowania,
  • cięcie płyt meblowych,
  • formatyzowanie,
  • okleinowanie,
  • frezowanie,
  • opiekę posprzedażową,
  • podejmujemy również niestandardowe realizacje,
  • gwarancję jakości.

Nie pracujemy na powierzonym materiale.

Skontaktuj się z nami Chojnice

Jacek Celmer Drew Trans II

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Marzena Porożyńska Drew Trans II

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta