fbpx

Usługi

Wśród usług oferowanych przez Drew-Trans II są: transport krajowy i międzynarodowy, sprawna spedycja i logistyka oraz formatyzowanie i okleinowanie płyt w nowoczesnym parku maszynowym.

Kompleksowe usługi dla Klientów Drew-Trans II

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak również firm. Realizujemy zlecenia jednorazowe i seryjne. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomagamy w wyborze właściwych materiałów, dostarczamy produkty we wskazane miejsce.
Zamówienia można złożyć osobiście w siedzibie Drew-Trans II w Chojnicach lub w oddziałach w Czarnej Wodzie, Pile lub Starogardzie Gdańskim albo mailowo.

Transport krajowy oraz międzynarodowy

Od ponad 30 lat zajmujemy się transportem materiałów budowlanych. Najpierw dostarczaliśmy zamówione produkty do naszych Klientów z Pomorza. Wraz z szybkim rozwojem firmy zaczęliśmy przewozić towary na znacznie większe odległości.
Obecnie posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Posiadamy 16 zestawów, dostosowanych do sprawnego załadunku i rozładunku towaru.

Zamów usługę

Pobierz formularz, wypełnij i prześlij do nas.

Formularz

Formatyzowanie i okleinowanie

Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC do dowolnej obróbki płyt meblowych. Zajmujemy się cięciem, formatyzowaniem i okleinowaniem. Wyróżniamy się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się realizacji również niestandardowych, trudnych i innowacyjnych zadań.
Realizujemy zlecenia związane z formatyzowaniem płyt, zakupionych w naszych hurtowniach. Nie pracujemy na powierzonym materiale.

Skontaktuj się z nami Chojnice

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 506 264 894
jcelmer@drewtrans.pl

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 601 212 439
mporoznyska@drewtrans.pl

Marzena Demska

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 601 212 439
bok@drewtrans.pl

Katarzyna Ruhnke

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 510 147 751
sprzedaz@drewtrans.pl