fbpx

Kontakt

Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa

DREW-TRANS II
ZENON WRZESZCZ
I WSPÓLNICY SP. Z O.O.

NIP:
555 18 67 298


REGON:
771492049


KRS:
0000335421

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ul. Składowa 12
89-620 Chojnice

Oddział Czarna Woda

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ul. Mickiewicza 10
83-262 Czarna Woda

+48 585 878 527

Oddział Piła

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota od 8.00 - 13.00

ul. Szybowników 19
64-920 Piła

+48 672 100 993

Oddział Starogard Gdański

Poniedziałek-piątek 7.00 - 16.00
Sobota 8.00 - 13.00

ul. Bolesława Prusa 43
83-200 Starogard Gdański

+48 585 614 719

Dział handlowy Chojnice

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds.
sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 506 264 894
jcelmer@drewtrans.pl

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 601 212 439
mporozynska@drewtrans.pl

Katarzyna Borysiak

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 510 147 751
sprzedaz@drewtrans.pl

Marzena Demska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 601 212 439
bok@drewtrans.pl

Joanna Jakusz-Kikmunter

Specjalistka ds. fakturowania i obrotu towarowego

+48 52 39 63 215
jjakusz@drewtrans.pl

Monika Kopp Ostrowska

Przedstawiciele handlowi

Robert Zakrzewski

Opiekun klienta strategicznego
Dział budowlany

+48 601 261 301
rzakrzewski@drewtrans.pl

Szymon Fedde

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

+48 887 448 330
szfedde@drewtrans.pl

Anna Słomińska

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

+48 887 448 326
aslominska@drewtrans.pl

Jan Chodera

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

+48 669 890 380
jchodera@drewtrans.pl

Zaopatrzenie

Maciej Beling

Kierownik działu zaopatrzenia

mbeling@drewtrans.pl

Artur Pestka

Specjalista ds. zaopatrzenia

apestka@drewtrans.pl

Mariusz Krzywosądzki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

mkrzywosadzki@drewtrans.pl

Księgowość i kadry

Elżbieta Wrzeszcz

Dyrektor finansowy

Grzegorz Dobiecki

Justyna Fedde-Dobiecka

Teresa Kobus

Dział marketingu

Paulina Klin

Transport

Maciej Rodziewicz

Jarosław Rodziewicz

Oddział Czarna Woda

Grażyna Krenska

Jakub Stępniewski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klient

+48 505 293 011
jstepniewski@drewtrans.pl

Adam Sztormowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klient

+48 510 147 742
asztormowski@drewtrans.pl

Oddział Piła

Krzysztof Pielacha

Remigiusz Wrzeszcz

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 601 280 380
rwrzeszcz@drewtrans.pl

Grażyna Jakóbiak

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 601 064 334
pila@drewtrans.pl

Agnieszka Włoch

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 510 147 743
awloch@drewtrans.pl

Kacper Jakóbiak

Mirela Sołtan

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 601 212 380
msoltan@drewtrans.pl

Patrycja Jarosz

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 887 471 278
pjarosz@drewtrans.pl

Oddział Starogard Gdański

Krystian Krenski

Marcin Sztormowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 601 950 130
msztormowski@drewtrans.pl

Kamil Sułkowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 510 147 753
sg@drewtrans.pl

Grzegorz Cherek

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 887 471 279
sg@drewtrans.pl