fbpx

Drew-Trans II Chojnice

Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa

DREW-TRANS II
ZENON WRZESZCZ
I WSPÓLNICY SP. Z O.O.

NIP:
555 18 67 298


REGON:
771492049


KRS:
0000335421

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ul. Składowa 12
89-620 Chojnice

52 397 62 95

Dział handlowy Chojnice

Jacek Celmer Drew Trans II

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds.
sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
506 264 894
jcelmer@drewtrans.pl
Marzena Porożyńska Drew Trans II

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
601 212 439
mporozynska@drewtrans.pl
Katarzyna Borysiak Drew Trans II

Katarzyna Borysiak

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
510 147 751
sprzedaz@drewtrans.pl
Marzena Demska Drew Trans II

Marzena Demska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
601 212 439
bok@drewtrans.pl
Mateusz Czerwiński Drew Trans II

Mateusz Czerwiński

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 281
mczerwinski@drewtrans.pl
Joanna Jakusz Kikmunter Drew Trans II

Joanna Jakusz-Kikmunter

Specjalistka ds. fakturowania i obrotu towarowego

52 39 63 215
jjakusz@drewtrans.pl
Monika Kop Osowska Drew Trans II

Monika Kopp Ostrowska

Przedstawiciele handlowi

Robert Zakrzewski Drew Trans II

Robert Zakrzewski

Opiekun klienta strategicznego
Dział budowlany

601 261 301
rzakrzewski@drewtrans.pl
Szymon Fedde Drew Trans II

Szymon Fedde

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

887 448 330
szfedde@drewtrans.pl
Anna Słomińska pracownik Drew Trans II

Anna Słomińska

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

887 448 326
aslominska@drewtrans.pl
Jan Chodera Drew Trans II

Jan Chodera

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

669 890 380
jchodera@drewtrans.pl

Zaopatrzenie

Maciej Beling Drew Trans II

Maciej Beling

Kierownik działu zaopatrzenia

mbeling@drewtrans.pl
Artur Pestka pracownik Drew Trans II

Artur Pestka

Specjalista ds. zaopatrzenia

apestka@drewtrans.pl
Mariusz Krzywosądzki Drew Trans II

Mariusz Krzywosądzki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

mkrzywosadzki@drewtrans.pl

Księgowość i kadry

Elżbieta Wrzeszcz Drew Trans II

Elżbieta Wrzeszcz

Dyrektor finansowy

Grzegorz Dobiecki Drew Trans II

Grzegorz Dobiecki

Justyna Fedde Dobiecka Drew Trans II

Justyna Fedde-Dobiecka

Teresa Kobus Drew Trans II

Teresa Kobus

Dział marketingu

Paulina Klin Drew Trans II

Paulina Klin

Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży

paulina.klin@drewtrans.pl
marketing@drewtrans.pl
Jessica Małgorzewicz Drew Trans II

Jessica Małgorzewicz

Transport

Maciej Rodziewicz Drew Trans II

Maciej Rodziewicz

Kierownik działu transportu

605 150 022
mrodziewicz@drewtrans.pl
Jarosław Rodziewicz Drew Trans II

Jarosław Rodziewicz