Magazynier wózkowy – dział drewna i materiałów drewnopochodnych

Drew-Trans II Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik magazynu – operator wózka widłowego z doświadczeniem w branży drzewnej
Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Drew-Trans II Chojnice, ul. Składowa 12

Zadania:

  • odbiór dostaw: rozładunek oraz rozmieszczenie towaru,
  • wydawanie towaru,
  • dbanie o powierzony towar oraz porządek na stanowisku pracy,
  • prowadzenie inwentaryzacji i dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w branży drzewnej,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności organizacyjne przy przyjmowaniu i rozpakowywaniu towaru,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność: praca zmianowa, praca w weekendy.

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pensja + premia uznaniowa,
  • pomoc przełożonego podczas okresu próbnego.

Prosimy o składanie CV drogą elektroniczną e-mail na adres: kontakt@drewtrans.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul, niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych, dobrowolnie przekazanych przeze mnie Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. do celów rekrutacji oraz wyrażam zgodę na przechowywanie tych danych przez okres jednego roku.
Niniejsza zgoda może być przez kandydata do pracy w każdym czasie wycofana z zastosowaniem ścieżki komunikacji analogicznie do sposobu dostarczenia danych osobowych”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w s prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.
Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. staje się administratorem danych osobowych kandydatów do pracy z chwilą pozyskania tych danych.
Cel przetwarzania
Rekrutacja i zatrudnienie na umowę o pracę.
Podstawa prawna
Artykuł 6 ustęp 1 litera f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – „RODO”).
Czas przechowywania
Jeden rok czasu od dnia pozyskania danych. Przez ten okres czasu Drew- Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o. zastrzega możliwość ponownego kontaktu z kandydatami, z uwagi na planowany w tym okresie wzrost zatrudnienia. Po upływie jednego roku dane osobowe zostaną trwale usunięte.
Prawa osoby, której dane są przetwarzane
W stosunku do przetwarzanych przez nas danych osobowych Kandydatowi do pracy przysługuje w każdym czasie prawo do:

  • dostępu do danych osobowych,
  • prostowania danych osobowych,
  • usunięcia danych osobowych,
  • ograniczenia lub rozszerzenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  • przenoszenia danych osobowych,
  • wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.